Особисті фінанси наступного покоління на швів

без категорії

Допоможіть студентам підвищити увагу за допомогою одного з цих підібраних додатків та веб-сайтів.

Інвестування

Теми включають збереження, перевірку рахунків, управління кредитом, фінансові підводні камені, бюджетування, кар’єру, податки, страхування та інвестиції. Особисті фінанси наступного покоління – це безкоштовна програма змішаного навчання з особистих фінансів, яка залучає студентів та надає їм можливість приймати обґрунтовані фінансові рішення. У наших подкастах ми опитуємо викладачів разом з іншими експертами в галузі неврологічних наук про особисті фінанси.

  • Можна призначити діяльність або групові проекти, щоб глибоко заглибитися у важливі фінансові теми, або ви можете вести дискусії в класі або читати лекції з інформацією, життєво важливою для фінансового успіху та стабільності.
  • Ми раді підвищити рівень обізнаності та отримати доступ до освіти щодо особистих фінансів завдяки цьому партнерству.
  • Повідомлення зрозуміле, вчителі з полегшенням повертаються до норми наступної осені, але що саме зміниться в порівнянні з минулими роками?
  • До 2020 року навчальний план та професійний розвиток NGPF поширився на 43 000 вчителів середньої та середньої школи, охопивши значно більше 2 мільйонів студентів.

Мої студенти займаються, виконують завдання, і тому вони вчаться бути фінансово розумними та кмітливими. Великі ресурси, такі як вихідні картки, комплексні тести, обробка даних та тематичні дослідження. НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА З НАСТУПНИХ ГЕНОВИХ ПЕРСОНАЛЬНИХ ФІНАНСІВ – це справді безкоштовний асортимент із 65+ уроків, понад 100 самостійних заходів та великої кількості проектів, тематичних досліджень, оцінок тощо, доступних в Інтернеті єдрпоу на русском.

Особисті фінанси наступного покоління

Некомерційна організація GOOD SENSE Education визначила “Кращим веб-сайтом для вчителів для пошуку планів уроків” та “Кращими іграми для бізнесу та фінансів”. Особисті фінанси наступного покоління спрямовані на революцію у викладанні особистих фінансів у всіх школах та покращення фінансового життя наступного покоління американців.

З викладачів, які використовують навчальну програму Ngpf, впевнено викладають більшість концепцій особистих фінансів!

Окрім навчальної програми, NGPF глибоко інвестує у викладачів, забезпечуючи набагато більше 130 000 годин професійного розвитку з березня 2020 року. NGPF визнано системою Common Sense Education високим веб-сайтом для вчителів, щоб отримати плани уроків та вибрати найкращий бізнес та категорії “Фінансові ігри”. NGPF та спільнота викладачів з особистих фінансів зосередилися на місії 2030, тобто до 2030 року всі старшокласники пройдуть випускний етап, пройшовши один семестрний курс особистого фінансування. Ми дізнаємось, які стратегії дистанційного навчання їм найбільше вигідні, і як вони використовують ці стратегії, а також інформацію, яку вони засвоїли в рамках власних інструкцій.

Ngpf Podcast: Автор та генерал Зер Елла Гупта про уроки грошей для свого покоління

Він розроблений з викладачами в глибині душі, які можуть використовувати свої ресурси та створювати цікаві уроки завдяки своїм учням. Некомерційна організація «Особисті фінанси» наступного покоління забезпечує безкоштовну програму особистих фінансів та професійний розвиток понад 30 000 вчителів середньої та старшої школи, що охоплює понад 2 мільйони студентів. Ми пропонуємо повний курс сучасних, настроюваних уроків та заходів, які сприятимуть участі та зроблять ідеї незабутніми.

Оголошення Ri Jump $ tarts Нове партнерство з особистими фінансами наступного покоління

Колекція математики Оскільки особисті фінанси та математика переплітаються між собою, нова колекція математичних занять NGPF розроблена для вчителів математики, які хочуть включити реальні проблеми застосування особистого фінансування до своїх інструкцій. Ці заходи можуть також використовуватись викладачами персональних фінансів, які прагнуть включити основні математичні навички. Практична діяльність з реальним фінансовим становищем та складними рішеннями справді допомагає підготувати студентів до орієнтації у часто складному світі особистих фінансів. “Такі ігри надають дітям привабливий і низький простір для вивчення основ фінансів, надаючи їм можливість приймати відповідальні рішення щодо витрат та економії зараз і в осяжному майбутньому”.

Додайте інформацію про свою школу:

Народившись і вирощена батьками-домініканцями-іммігрантами в Брукліні, Янелі справді є гордим продуктом державних шкіл Нью-Йорка. Вона отримала повну стипендію в Університеті Брауна і закінчила ступінь бакалавра в 2011 році. Як член корпусу “Навчай для Америки”, Янелі викладала третій і четвертий класи в Канарсі, Бруклін, а пізніше отримала ступінь магістра в Вищій школі освіти Реле в 2013 році Відразу після виплати боргу за особистими кредитними картками в розмірі 20 000 доларів вона виявила пристрасть до фінансової грамотності та створила освітній канал на YouTube під назвою MissBeHelpful.

Віртуальний Pd

для вирішення потреби у збільшенні різноманітності та зусиль щодо включення в сусідську підприємницьку екосистему. Вона отримала ступінь бакалавра економіки в Університеті Цинциннаті та була співробітником Хьюїтта-Каутца. Поділитися своїм уроком – це справді місце для викладачів, які присвячують свій час та професійні знання, щоб забезпечити найкращу освіту для студентів скрізь. Учасники “Поділись моїм уроком” вносять вміст, діляться ідеями, отримують освіту з важливих тем в Інтернеті, цілодобово та без вихідних. Ми видаємо ліцензії Creative Commons і нікому не передаємо приватні дані наших членів.

Найпопулярніші подкасти та освіта

для навігації, з пристойними параметрами пошуку, але ви можете знайти кілька хитрощів. Студенти, які беруть участь у матеріалах особистого фінансування наступного покоління, повинні зрозуміти такі фінансові концепції, як банківська справа, інвестиції, кредит, податки, страхування та багато іншого. Вони будуть більш готові приймати фінансові рішення як незалежні дорослі люди, і вони краще передбачатимуть і влаштовуватимуть свої майбутні фінансові потреби. Студенти навчатимуться на тематичних дослідженнях, вони будуть практикувати фінанси навчання за допомогою Data Crunch і Number Chugs, і вони збираються приймати важкі фінансові рішення в рамках діяльності та проектів.

Ці ресурси можна знайти в каталозі Гору і ними можуть користуватися всі учні та викладачі. В даний час Янелі працює директором з питань освітньої діяльності в галузі особистого фінансування Next Gen. У вільний час Янелі любить звертати увагу на аудіокниги та подкасти, танцювати, шити та няні своїх восьми племінниць та племінників. «Здоровий глузд» може бути провідною незалежною некомерційною організацією в країні, зосередженою на наданні можливості дітям процвітати в середовищі засобів масової інформації та технологій.

Запрошуємо послухати цей подкаст під час поїздки на роботу чи з роботи, на миттєвій прогулянці або просто тоді, коли вам потрібно трохи натхнення та підбадьорення. Послухайте і дізнайтеся кілька способів, яким він приніс фінансову грамотність своїм студентам. Цього сезону 25 штатів вже запровадили законодавство, яке збільшить використання фінансової освіти, включаючи 18, які можуть гарантувати всім студентам самостійний курс особистих фінансів. Кендіс Метьюз Брейкін може бути засновницею та генеральним директором Lighthouse, Цинциннаті, компанії з портфельних послуг, що включає акселератори Hillman та NewMe, та фонду збору капіталу Lightship, де вона виконує функції керуючого партнера. Маячні компанії працюють разом на підтримку недостатньо представленого, на ранньому етапі, трансформаційного бізнесу.Вона має понад 15 років підприємницького досвіду та заснувала Цинциннаті, Глава Мережі Чорних Засновників,

Чудовий подкаст

Ми раді прийняти Тріну Грей та Джонатана Мей, які працюють із недавніми випускниками старших класів середніх шкіл з обмеженими можливостями, та нашого нового члена команди Кетрін Доусон, колишнього вчителя спеціальної освіти. Разом вони збираються провести нас шляхом багатьох учнів спеціальної освіти, від середньої школи до закінчення навчання. Ви почуєте від них, що найголовніше для вчителів знати про те, як їх можна підтримати. Повідомлення зрозуміле, вчителі з полегшенням повертаються до норми наступної осені, але що саме зміниться в порівнянні з минулими роками?

Передайте найкращі безкоштовні ресурси для навчання особистим фінансам! NextGen легко використовувати в рамках існуючої навчальної програми або як самостійний цілий курс. Закінчив Університет Вірджинії за спеціальністю бакалавр комерції та отримав ступінь MBA в Стенфордській вищій школі бізнесу. Сім’ї, освітяни та політики визначають неупереджену інформацію та поради, які допоможуть їм навчитися використовувати позитивну силу засобів масової інформації та технологій для кількох дітей. “Здоровий глузд” – це провідна некомерційна організація в країні, орієнтована на покращення життя всіх дітей та сімей шляхом надання надійної інформації, освіти та незалежного голосу, необхідного їм для процвітання у 21 столітті.

Нашим завданням було створити освітній інструмент, який би залучав підлітків та їх короткий час. Навчальна програма, що надається NGPF, охоплює широке охоплення, збільшившись на 7 із 10 американських старшокласників, які відвідують школи разом із викладачами, використовуючи програми, що надаються некомерційними організаціями. NGPF – це безкоштовна змішана програма навчання з особистих фінансів, яка залучає студентів та надає їм можливість робити розумні фінансові рішення. Ресурси дають міцну основу, але залучення та утримання уваги учнів падає на викладачів. Однак залучені вчителі можуть використовувати ці ресурси для проведення досить динамічних уроків.

Ми пропонуємо безкоштовний віртуальний професійний розвиток в Інтернеті за допомогою 4 семінарів, що проводяться щодня з акцентом на допомогу у переході до дистанційного навчання. З огляду на прагнення організації охопити ВСІХ студентів, NGPF безкоштовно надає навчальний план та навчальний план для шкіл. NGPF забезпечує безкоштовну навчальну програму, інструменти професійного розвитку та пропагандистської діяльності для понад 40 000 вчителів, які охоплюють 75% учнів середніх шкіл США. У 2020 році 6 000 викладачів вдосконалили свої знання щодо змісту та свою практику викладання, взявши участь у більш ніж 110 000 годин Професійний розвиток NGPF в Інтернеті. Тім Ранцетта був співзасновником некомерційної організації “Особисті фінанси наступного покоління” у 2014 році, побачивши вплив фінансової освіти під час викладання навчального курсу, який він розробив у Eastside College Prep у Східному Пало-Альто, штат Каліфорнія.

Понад сімдесят відсотків (70%) учнів середніх шкіл США відвідують школу, в якій вчитель використовує навчальну програму особистих фінансів NGPF. Інший веб-сайт особистих фінансів містить великі безкоштовні ресурси для вчителів для створення уроків фінансів для учнів середньої та старшої школи. Теми включають перевірку, заощадження, типи кредитів, управління кредитом, оплату коледжу, бюджетування, інвестування, фінансові підводні камені, кар’єру, податки, страхування тощо. Кожна з цих тем містить уроки, заходи, проекти, тематичні дослідження, завдання з фінансової математики та посилання на зовнішні ресурси. Більшість ресурсів мають формат Google Drive, що дозволяє їх завантажувати та налаштовувати. На додаток веб-сайт упорядкував ресурси у плани уроків та довгострокові та короткострокові навчальні програми, включаючи оцінки.